Laserové odstranění tetování – cena zákroku je vedlejší. Soustřeďte se na bezchybný výsledek, jehož lze s touto metodou dosáhnout!

Uvažujete, že byste si dali laserem odstranit tetování a cena zákroku je něčím, co ve vás vzbuzuje obavy? Než se dostaneme k tomu, zda jde o nákladnou záležitost či nikoliv, pokusíme se vám vysvětlit, proč jsou v tomto případě peníze podružné. Fakt, že vás zajímá finanční stránka věci, lze sice do jisté míry chápat. Měli byste ale v první řadě myslet na své zdraví a také na to, jak budete po zákroku vypadat. A právě z těchto důvodů je rozumné sáhnout po tom nejlepším řešení, které objevíte. A to i kdyby snad bylo o něco dražší než jiné možnosti. Zkrátka si zvolte metodu, která vám nejen neublíží, ale která je navíc zárukou perfektního výsledku. Peníze, ty řešte až později. Že to chápete a proto jste si už rovnou vybrali laser? S tím nelze než souhlasit!

Víte ale, proč je tato metoda tak žádaná? Proč si ji nemohou lékaři vynachválit a proč vám ji doporučí skoro každý, kdo ji už měl příležitost využít?

U laserového odstranění tetování cena nehraje hlavní roli

Je celkem pravděpodobné, že jste se už někdy setkali s někým, kdo se rozhodl, že se svého tetování zbaví. Pro skalního příznivce, nebo pro člověka, který se v tetování tzv. našel, věc zcela nemyslitelná. Ovšem v případě někoho, kdo třeba jen kdysi neodolal módnímu trendu, lze takový krok jistě pochopit. Možná je to prostě tak, že motiv, o němž jste si třeba před patnácti lety mysleli, že je zkrátka úžasný, dnes vnímáte docela jinak. Anebo jste začali žít v novém vztahu, a partner či partnerka nesou vaši „výzdobu“ poněkud nelibě. Tak či onak, bude asi nejrozumnější najít z toho cestu ven. Zkrátka se pokuste zjistit, jakému řešení dávají lidé, kteří se ocitnou v podobné situaci, obvykle přednost. 

Ale zpět! Vy už jste se do toho přece dávno dali. Nebo snad ne? A ať pátráte, jak chcete, výsledkem jsou téměř bez výjimky „pochvalné ódy“ na laserové přístroje. Je to tak? No, zřejmě na tom něco bude. Připomeňme si proč.

Výhody, které vás přesvědčí

Už jsme řekli, že existují lidé, pro které je tetování doslova životní vášní a za nic na světě by se ho tedy nevzdali. Vypadá to, že vy k nim nepatříte. A protože jste zřejmě přišli na to, že zákrok provedený skalpelem může bolet a že vám po něm obvykle zůstane jizva, nebo že výbrus chirurgickou frézkou občas nenávratně poškozuje kůži, dospěli jste k závěru, že si necháte pomoci laserem. Je-li to skutečně tak, nelze vám takové rozhodnutí než pochválit. Výhody moderních laserů jsou totiž dávno dobře známy. Tady je máte:

  • Metoda je právem považována za bezbolestnou
  • Kvalitní přístroj odvede bezchybnou práci
  • Laser vaší kůži nijak neublíží a to ani na ošetřeném místě, ani v jeho okolí
  • Riziko infekce a souvisejícího zánětu se blíží nule

Moderní medicína za rozumné peníze

Jistě budete souhlasit, že si lidé tetování pořizují z nejrůznějších pohnutek. Zatímco někdy jde pouze o “výstřelek”, jindy má konkrétní motiv pro člověka skutečný význam. Ale zpět k tématu, které vám zřejmě od začátku leží v hlavě. Zajímala vás totiž cena. Sice jsme řekli, že by v daném případě neměly hrát peníze hlavní roli. A to stále platí. Je však také nutné uznat, že ačkoliv není laser nijak zvlášť nákladný, najdou se jistě lidé, kterým může činit menší potíže zákrok uhradit. Většina z nás si však toto “luxusní” řešení dopřát může a je-li to nezbytné, měli bychom po něm také bez váhání sáhnout.

Služby moderní estetické medicíny jsou naštěstí v České republice na rozdíl od mnoha jiných zemí cenově dostupné. Posuďte sami, zda si následující částky, byť jsou pouze orientační, můžete dovolit.

Orientační ceny – laser

RozsahDrobnostStřední velikostVětší tetováníRozsáhlý motiv
Cenové rozpětí1 090 – 2 9001 850 – 3 6002 850 – 5 890od 4 890

Pozor na „černé ovce“!

Pokud nakonec usoudíte, že pro vás zákrok s ohledem na finance nepředstavuje problém, budete postaveni před rozhodnutí, na jaké klinice se nechat ošetřit. Může to mít význam jak s ohledem na cenu, tak i proto, že ačkoliv je obecně úroveň naší estetické medicíny mimořádně vysoká, nějaká ta „černá ovce“ se přece jen občas objevit může. Jde tedy nejen o to, že výběrem kliniky můžete něco ušetřit, ale hlavně se vyhnete „odborníkům“, kteří si toto označení přisvojili neprávem. 

Nahlédněte do recenzí, projděte si diskuzní fóra, poptejte se známých! Děláte to pro sebe!

Nebo byste se bez váhání svěřili do rukou někomu, o kom vůbec nic nevíte? 

Jiří Svoboda