Obaly iPhone 8 Plus jako trendy doplňky vašich smartphonů. Jaké jsou hlavní funkce mobilních pouzder?

Pouzdra a kryty na mobilní telefony se mohou chlubit stylovým designem a praktickým provedením, které sluší a pomáhá vašemu nepostradatelnému pomocníkovi. Na ochranu svého chytrého telefonu byste neměli nikdy zapomínat; už proto, že bývá nedílnou součástí našeho každodenního života.  Pokud nosíte mobil v kapse, měli byste dbát na jeho ochranu obzvláště,. Proto vám následující článek představí hlavní přednosti moderních mobilních krytů a obalů.

Obaly iPhone 8 Plus pro všechny generace

Pokud si někdo myslí, že pouzdra na telefon jsou jen pro starší generaci, zřejmě nesleduje moderní trendy. Provedení mobilních obalů a krytů došlo ve vývoji tak daleko, že dnes už si na své přijdou úplně všichni bez ohledu na věk. Na trhu najdete pouzdra elegantní, luxusní, veselá, dětská i sportovní. Stačí si jen vybrat podle vašeho vkusu. Výrobce nabízí navíc pestrou škálu barev a motivů. Konzervativní jedince potěší jednobarevné tradiční obaly, mladou generaci zase ozdobné prvky a stylové doplňky. 

Hlavní funkce mobilních pouzder

Moderní pouzdra na smartphone mají dvě základní funkce. První z nich je ochrana před pády, nárazy, znečištěním a dalšími karamboly. Díky obalu budete mít svůj iPhone naprosto v bezpečí. Je potřeba však volit takové provedení a materiál, který bude disponovat potřebnými vlastnostmi, aby byl schopen případný náraz absorbovat a mobil tak odolal jakémukoliv škrábnutí. U krytů to bývá nejčastěji silikon. Ten je dostatečně pružný a zároveň měkký, takže se dobře přizpůsobí a zvládne odolat i větším pádům. Pokud ale chcete telefon ochránit ze všech stran, ne jen zadní část, pak raději zvolte pouzdro, do kterého své zařízení vložíte úplně celé.

Úložiště karet i peněz

Pouzdra na mobily slouží také jako úložný prostor pro hotovost, platební karty a doklady. Někdo tento doplněk dnes už používá místo peněženky, protože je to velice praktické a šetří místo, například v dámské kabelce. Provedení mobilních obalů je velmi variabilní. Některé disponují pouze jednou velkou kapsou, kam uložíte vše potřebné. Jiné mají naopak více menších kapsiček. Záleží na vás, co považujete za komfortnější a co vše budete chtít do pouzdra ukládat. Při výběru nezapomeňte také zohlednit jeho zapínání. Některé obaly nemají žádné, jiné disponují například magnetem.

Moderní doplňky za pár korun

Kromě mobilních pouzder a krytů existuje na trhu řada dalších doplňku, jež se budou skvěle hodit do vaší výbavy. Většina z nich vás navíc vyjde jen na pár korun. Které z nich to jsou a k čemu slouží?

  1. Tyč na selfie fotky – o tomto produktu už musel slyšet snad každý, ale máte ho už doma? Jestli ne, měli byste to napravit, protože je to velmi užitečná věcička, která vám pomůže dělat ty nejlepší selfíčka na sociální sítě.
  2. Ochrana displeje – mít mobil bez folie na displeji je čiré bláznovství. Každému majiteli chytrého telefonu někdy jeho miláček spadl na zem. Speciální fólie zabrání, aby při takovém incidentu nevznikla ošklivá prasklina v podobě pavouka přes celou obrazovku.
  3. Držák na zadní kryt – tato věcička se skvěle hodí vždy, když potřebujete manipulovat s telefonem jen jednou rukou.
  4. Stojánek – šikovná designová pomůcka pro uložení telefonu, kterou můžete postavit třeba na noční stolek.

A jste na konci článku, blahopřejeme! Pokud jste došli až sem, měli byste mít všechny potřebné informace o tom, k čemu slouží pouzdra na mobil a proč je výhodné je používat. Dozvěděli jste se, že mobilní obaly nejsou jen záležitostí starší generace, ale naopak moderním prvkem. A přečetli jste si něco o jejich důležitých funkcích a dalších užitečných doplncích k chytrým telefonům. Teď už si jen vybrat ten svůj.

 

A co si myslíte o mobilních obalech vy? Máte nějaký svůj oblíbený kousek, nebo raději nosíte telefon po kapsách bez jakékoliv ochrany? Nestyďte se a svěřte se nám do komentářů se svými názory, budeme za ně moc rádi!

Jiří Svoboda