Lákají vás erotické kostýmy? Nejvíc letí “sestřička”

Kdo si hraje, nezlobí a pro dospělé to platí dvojnásob. Nebojte se proměnit vaši ložnici na divadelní scénu, kde herci a herečky nosí výstižné erotické kostýmy. Vžijete se díky nim do děje, jakoby byl skutečný. A jaké scénky si můžete vychutnat? Nechte se třeba zatknout za rychlou jízdu, kterou vám spočítá přísná policistka. Nebo vás přitahuje čerstvě ochmýřená školačka? Není problém. Vstupte do světa postelové burlesky a vyberte sexy oděv pro vaši partnerku.

Top erotický kostým aneb Když vás “léčí” zdravotní sestřička

Sexuální fantazie, která vám stále dokola běží před očima, si zaslouží být realizována. Máte-li k takové akcí i svolný protějšek, budou se vám hodit různé erotické kostýmy. Podle odbytu na specializovaných e-shopech si chce většina mužů užít se zdravotní sestřičkou. Bílé punčošky těsně nad kolena, zoufale krátké šaty s červeným křížem a charakteristický čepeček probouzí v řadě pánů silně erotické představy.

Take se vidíte v roli kladného hrdiny, který při záchraně světa málem položil život a teď se zotavuje v nemocnici na lůžku? V tom přichází zdravotnice, aby přiložila ručku na jeho rozpálené čelo. Vysoká teplota ji znepokojí. Proto ještě starostlivě zkontroluje tep na zápěstí. To už nevydržíte, uchopíte sestřičku za ruku a vytisknete jí do dlaně polibek. Jak ale  zesláblý a neobratný a shodíte přitom ze stolku hrnek. Dívka se pro něj ohne a vyhrnutá nemocniční zástěrka odhalí její hýždě a miniaturní kalhotky. Nebo vás napadl lepší námět, jak využít potenciál tohoto erotického kostýmu? Výborně. Hoďte si tedy do nákupního košíku jv příslušném obchodě ednu zdravotnici, ať můžeme pokračovat dál.

Trest pro rozjívenou školačku v erotickém kostýmu s culíky i bez

Pokouší vás představa přidrzlé dívky, které z očí kouká chtíč, zatímco se před vámi natřásá v podkolenkách, teniskách a kostkované sukýnce? Pozorujete, jak jí krátké tričko odhaluje pupík a jak jí pod ním prosvítají bradavky? Takhle žabka si přímo koleduje o přísný trest. Stačí ji ohnout přes koleno a pořádně jí naplácat. Pak může následovat další oblíbená lekce, kdy před vámi žákyně klečí na kolenou. Vy se nad ní tyčíte, jednou rukou ji přitom držíte za bradu a druhou si povolujete zip u kalhot. Co bude následovat dál, už necháme ve vaší režii. Uvidíte sám, co vás napadne, až si doma rozbalíte nezbedný erotický kostým. Možná vám k němu jako dárek přidají i duhové lízátko.

Jste rozený desperát? Co uděláte, když vás spoutá policistka?

Vysoké boty, podvazky mizející pod uniformou, bezprsté rukavice a na ňadrech šerifská hvězda. Už vás má obávaná policejní divoženka a s ní přichází zákon. Teď vám přikáže, abyste si dal ruce za hlavu a přicvakne vám náramky. Než se stačíte vzpamatovat, už se vezete na policejní stanici. Tam vás policistka nekompromisně nastrká do cely a dalšími pouty vás přikurtuje k mřížím. Na tváři se jí rozlije panovačný úsměv a vy tušíte, že nebude snadné se z toho vylízat. Že vám tato fantazie připomíná něco, po čem toužíte? Sice nejste submisivní, ale přesto byste rád, aby si vás podmanila žena v uniformě. Pak rozhodně oceníte černý erotický kostým ala šerifka z USA.

To bychom měli tři populární erotické kostýmy, které už potěšily nejeden skotačivý pár. Řada gentlemanů má v oblibě ještě pokojské a někteří výkonní manažeři nedají dopustit na frivolní letušky. Kromě tradičních postav si můžete vybrat i abstraktní erotické kostýmy, které pokrývají tělo průhlednou síťovinou a disponují řadou praktických otvorů, aby se vaše kolegyně spoluherečka nemusela svlékat. A co byste si pro ložnicové hrátky vybrali vy?

Jiří Svoboda